Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Arge Arama Konferansı’dan Çıkan Stratejiler O Kadar Sağlammış Ki!

09 Mar Posted by Nihal Odabaş in Güncel | Comments

23-25 Haziran 2011 tarihinde Ak-Kim Arge için gerçekleştirdiğimiz Arama Konferansı sonrası,  konferanstan elde edilen bilgilerle kurumda gerçekleştirdikleri çalışmaları Ak-kim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ar-Ge Direktörü Yalçın Tanes Oğuz Babüroğlu’na yazdığı bir e-postada  paylaştı: “Geçen seneki Akkim Arama Konferansının sonuçları hakkında bilgi vereyim istedim. Arama konferansında çıkan sonuçları şirket içinde çeşitli ortamlarda tartıştık. Konferansta öne çıkan 9 stratejiyi, özünü değiştirmeden birkaç redaksiyonel düzeltme ile Akkim Ar-Ge Stratejisi olarak kabul ettik. Ar-Ge ekibiyle çalışarak 9 strateji üzerine 5 yıllık bir yol haritası hazırladık. Genel Müdürün onayını aldık. 2012 için yıllık programımızı belirleyip birim yöneticisi arkadaşlarla görevleri paylaştık. Şimdi ilk yıl (2012) programını uygulama aşamasındayız.

Konferansta ortaya çıkan stratejiler o kadar sağlammış ki, kaç kişiyle tartıştık özünde bir değişiklik olmadı. Daha anlaşılır yapmak için sağından solundan kelimelerle oynayabildik sadece. Bu nedenle katkılarından dolayı tüm ARAMA ekibine tekrar teşekkür etmek istedim. Verilen emeklerin eyleme dönüşmesi sizleri mutlu eder diye düşündüm.”

Arama Konferansı’nın yaptıkları işe sağladığı katkıyı bizimle  paylaşan Yalçın Bey’e teşekkür eder; bu vesileyle Ak-Kim Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.başarılar dileriz.

Bir Yanıt Yazın