Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Ortak Akıl Profesyonelleri

ARAMA, ulusal ve uluslararası kuruluş, sektör ve diğer sistemlere strateji geliştirme, dönüşüm ve değişim alanlarında Katılımlı Yönetim Danışmanlığı hizmeti veren bir kurumdur.

1988’ların başından beri Doç. Dr. Oğuz Babüroğlu tarafından verilmeye başlanan yönetim danışmanlığı hizmetleri 1995 yılında şirketleşerek İstanbul ve Ankara’da yapılanmıştır.

ARAMA, uluslararası ve ulusal 900′e yakın projede katılımlı yönetim danışmanlığı hizmetini 23 yıldır vermektedir. Katılımlı yönetim üzerine hem akademik alanda, hem de uygulama alanında sürekli geliştirmelerde bulunan ARAMA, Türkiye’de ve uluslararası boyutta bilgi üretimine ve birikimine sahiptir.

ARAMA, Avustralya’daki Fred Emery Institute (Fred Emery Arama Konferansının ilk kuramcısıdır) yönetim kurulu üyesidir.  Türkiye’de on yılı aşkın süredir uygulanan Arama Konferansı®, Karar Konferansı®, Katılımlı Tasarım Çalıştayı® ve Diyalog Konferansı®, ARAMA’nın Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş markalarıdır.

ARAMA, Norveç, İsveç, Hollanda, Avusturalya, İngiltere, ABD ve Kanadalı akademisyen ve uygulamacıları da kapsayan geniş bir ağ içinde Katılımlı Yönetim Danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

ARAMA Turquality kapsamında akredite olmuş bir danışmanlık şirketidir. Bu anlamda Turquality üyesi şirketlerin danışmanlık hizmet alımında Arama Katılımlı Yönetim Danışmanlığı bir avantaj sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için www.aramasearch.com adresini ziyaret edebilirsiniz.